Vajina Estetiği ile Kararma Daraltma ve Dudak Tedavisi

vajina estetiğiOp. Dr. Bülent Cihantimur ile yaptığımız görüşme de Vajina Estetiği ile Genital Güzelleştirmenin Artık Çok Kolay olduğunu dile getirdi. Yakın bir zaman da Monaco’da üçüncü kez düzenlenen Dünya Plastik Cerrahi Kongresinde yaptığı bir konuşma ve sunum sonrası Golden Bistoury ile ödüllendirilmesi kendisini çok memnun etmiş, tabi ki biz de böyle bir ödülden dolayı gurur duyduk.

Vajina Kararmasına Çözüm

Örümcek Ağı Estetiği vajina üzerinde de kullanılabiliyor ve vajina da oluşan kararma giderilerek doğal ten dokusuna kavuşuyor. Her zamankinden daha canlı bir görünüme kavuşması elbette ki her zaman istenen bir durum oluyor.

Vajina Daraltma Ameliyatı

Doğum sonrası yada çeşitli sebeplerle vajina da genişleme söz konusu olabilir böyle bir durumda vajina daraltma ameliyatına ihtiyaç duyulabilir. Doğum esnasında epizyotomi işlemine ihtiyaç duyulabilir bu işlem kadının vajinal bölgesinin anatomisini bozabilir. Elbette bu bölge aşırı kilolu bebeklerin doğumu esnasında kendiliğinden de yırtılabilir. Bu istenmeyen durumlar kasları zedeleyerek vajinanın gevşemesine sebebiyet verebilir. Cinsel hayatı kötü yönde etkilemesi gibi durumlar söz konusu olabilir bu tür durumlar da bu operasyon olmazsa olmazlardandır. Cihantimur Yağ Transferi ile bu bölgeye hastanın kandi vücudundan alınan yağ dokusu transfer edilerek hastanın vajinası doğal yollarla daraltılır. Hasta bu operasyon sonrası bir hafta sonra cinsel ilişkiye girebilir ve hiç bir kesi izi olmadığı için sorunsuz şekilde hayatına devam edebilir.

Vajina Dudakları Ameliyatı

Oldukça olumsuz rahatsız edici durumlar ile hastaların canını sıkan bu durumdan lazer uygulamaları ile kolayca kurtulabilirsiniz. Olağan hayat akışınızı kötü yönde etkileyen kılık kıyafetinizden cinsel hayatınıza kadar sizi rahatsız eden bu durumdan artık kurtulabilirsiniz.

Vajina da Büyük Klitoris Problemi

Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirdiği Genital Güzelleştirme yöntemleri ile bir çok kadının korkarak kaçtığı bu operasyonlar korkmadan yapılabilir basit hale gelmiştir. Kolaylıkla sorununuz çözüme ulaşır ve sağlıklı cinsel hayatınıza kavuşabilirsiniz. Bayanlar genital bölgelerinin de yüzleri kadar bakıma ihtiyaç duyduğunu ve yapılması gereken bir bakım olduğunun farkında. Siz de bu operasyonlarla daha sağlıklı bir cinsel hayata kavuşabilirsiniz.

Kaynak: http://www.bulentcihantimur.com/estetik/vucut-estetigi/vajina-estetigi 

Bir Cevap Yazın