Saç Ekimi Organik Olarak Ekilebilir mi?

Organik Saç EkimiSaç Ekimi Organik Olarak Yapılabilir mi? Bu Sorunuzun Cevabı Kesinlikle EVET Peki ama bu nasıl yapılıyor ve bu yöntem gerçek mi yoksa aldatmaca mı? İşte bu ve benzeri bir çok sorunuza cevap olması için bu makaleyi sizler için hazırladık.

Saç Ekimi klasik olarak yapıldığında dökülmesi ve güçlü uzamaması tutunamaması gibi sorunlar olabilir. Elbette bunun genetik ile de alakası vardır. Peki her şeyi genetiğe bağlamak biz ekelim tutarsa tutar mantığı ne kadar doğruydu?

İşte bu sorular çerçevesinde Organik Saç Ekimi geliştirildi Op. Dr. Bülent Cihantimur hastanın kendi vücudundan alınan yağı kök hücrelerine ayrıştırdı ve bunu hastanın kendi yağı ile tekrar karıştırarak oldukça doğal tamamen hastanın kendi yağından saçın beslenip tutunabilmesi ve kolay uzayabilmesi için zemin hazırlamak için araştırmalar yaptı. İlk başta gönüllü hastalar üzerinde denendi sonrasında içine sinmedi ve kendisinde de deneyerek çok başarılı sonuçlar elde etti. Sonra bunu tüm dünyaya kongrelerde tanıttı o kadar çarpıcı geri dönüşler aldı ki kendisi de şaşırdı. Literatüre girme yolunda hızla ilerlenen bu yöntem elbette daha çok yeni fakat alınan başarılı sonuçlar sebebi ile kabul görmüş ve en çok tercih edilen yöntemler arasına daha şimdide girmiş durumda.

Kişiye yöntem anlatıldığında da çok etkilenip mantıklı bulduğu için özellikle tercih edilmeye başlandı. Önemli olan kalıcı sonuçların alınması olduğu için ucuz ve merdiven altı yöntemlerden olabildiğince kaçan bilinçli hastalar en çok bu yöntemi tercih etmektedir.

Siz de kendi sağlığınızı korumak adına Estetik International’a ulaşarak çok daha detaylı bilgiye ulaşabilir hatta bir randevu alarak tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Organik Saç Ekimi oldukça diğer yöntemler kesinlikle kendini bu yöntem gibi geliştirmek durumunda kalacaktır.

Kaynak: http://www.saçekimiistanbul.web.tr/organik-sac-ekimi-nedir-nasil-yapilir-fiyatlari/

Bir Cevap Yazın